e-mail: info@lc-jazykovaskola.cz    tel.: +420 603 185 497
Úvodní stránka | Studium jazyků v zahraniční | O nás | Kontakt
 

Studium jazyků zahraničí

LC-JAZYKOVÁ ŠKOLA zprostředkovává zahraniční studijní pobyty na Maltě.

Na Maltě se můžete zúčastnit jazykových kurzů angličtiny, která je na tomto překrásném ostrově úředním jazykem. Pláže, moře, to vše vám umožní zažít jazykový pobyt na Maltě.

Malta je překrásný ostrov ve Středozemním moři, kde se můžete zapsat do kvalitních jazykových kurzů angličtiny. Kromě studia jazyka poznáte krásná města tohoto ostrova, který má velmi malé zásoby sladké vody. Kromě studia angličtiny může být náplň jazykového pobytu na Maltě i nahlédnutí do historie ostrova, která je více jak 7000 let stará! Nezapomenutelné jsou také místní pláže a moře.

Vybírat můžete z jazykových pobytů pro dospělé, z pobytů pro business klientelu, pro seniory, z prázdninových jazykových kurzů pro děti a mládež nebo pracovně-studijních pobytů.

Minimální délka studijního pobytu je 1týden, je ale možné si vybrat i roční studijní pobyt, tzv, „akademický rok“.

Nabízíme možnost výuky obecné angličtiny ve skupinových kurzech, individuální lekce, popř. jejich kombinace, business výuku, přípravu na zkoušky/TOEFL iBT, IELTS, Cambridge/.

Nově také nabízíme výuku na ostrově Gozo. /NYNÍ S AKČNÍ NABÍDKOU UBYTOVÁNÍ ZDARMA! /

Budete studovat jazyk studovat jazyk v zemi, kde se danou řečí běžně hovoří. Opravdu dobrou znalost jazyka tak můžete získat už během několika málo týdnů. Stačí si jen zvolit nejhodnější délku a intenzitu jazykového kurzu.

Kontaktujte nás e-mailem info@lc-jazykovaskola.cz či telefonicky 603185497 a my vám s výběrem vhodného kurzu pomůžeme.

 

"Na jazykový kurz na Maltě jsem odjížděla s mnoha otazníky, ale co jsem během 14-ti dní zažila předčilo moje očekávání. Atmosféra školy je mimořádná svou spontánností a přátelským přístupem. Přínosem pro mou Angličtinu byl především poslech a komunikace. Obohacující byly rozhovory s ostatními studenty z celého světa o jejich životech, práci, zvycích, kultuře, které pokračují v přátelských mailech. Také cestování po ostrově, poznávání jeho krás a historie bylo velkým dobrodružstvím. Pobyt na Maltě byl pro mě vytržením ze všedních dnů a budu na něj dlouho vzpomínat."

Sylva Entnerová

 

POPIS ZEMĚ

Znak Malty Vlajka Malty

Malta, dlouhý tvar Maltská republika (maltsky Repubblika ta’ Malta, anglicky Republic of Malta), je vyspělá, hustě obydlená ostrovní země ve Středozemním moři. Jde o členskou zemi Evropské unie.
Maltské souostroví leží pouze 100 km od Sicílie a 560 km od Afriky.
Skládá se z ostrovů:
- Malta (největší s nich), - Gozo (čtyřikrát menší než Malta), - Comino, - Cominetto a Filfla.

Historie

V historii byla Malta okupována Féničany, Řeky, Římany, Araby a později také Francouzi a Brity. Toto všechno se podepsalo na vývoji země, na jazyce a zvycích. Třeba maltština je mixem jazyků arabských a italštiny. Jídelníček obsahuje plno italských jídel jako těstoviny a pizzy, stravovací zvyky se blíží těm francouzským a britská angličtina s maltským přízvukem je všude slyšet.

Nezávislost

Malta získala nezávislost na Anglii roku 1964. Dne 13. prosince 1974 se Malta prohlásila nezávislou republikou a zůstala součástí Commonwealth of Nations - Bristského společenství národů. 1.května 2004 Malta přistoupila jako nejmenší z deseti přistupujících zemí k EU. Do Eurozóny by Malta chtěla vstoupit v roce 2008.
Naši zákazníci
close